התקשרו אלינו יונתן 052-441-7732 | אביטל 052-5955276

קייטנות

בכל מגוון השירותים שאנו מעניקים ללקוחתנו טמונה ההבנה כי המצב הרגשי והמנטלי שלנו מהווה השפעה גדולה ומכרעת על אופן התנהגותו של הכלב ומשם אנו יוצאים לדרך. העבודה שלנו מאופיינת בשיתוף פעולה בין הכלב לבעליו, חיזוקים חיוביים, אסרטיביות והעצמה.

לא תמיד תקבל את הכלב שאתה רוצה אבל תמיד תקבל את הכלב שאתה צריך
ס.מילאן

קייטנות אילוף

קייטנות אילוף כלבים ואג'יליטי מתקיימות בשני מועדים בשנה פסח וקיץ (יולי אוגוסט).

הקייטנות מאפשרות חוויה של כיף, הנאה, משחק ולמידה חדשה. בקייטנה כל ילד יעבוד עם כלב אישי מתחילתה ועד סופה. נלמד לאלף את הכלבים ונתאמן בספורט האג'יליטי – ספורט אתגרי לכלבים המשלב מגוון מתקנים כמו : מנהרה, חישוק, גשר, נדנדה, מקפצות ועוד ועוד..

אנחנו מאמינים

עבודה על רגשות דרך עובדה עם כלבים
אנחנו יודעים ומאמינים שכאשר הרגשות שלנו לא באים ליידי ביטוי מתחילות להופיע "תופעות לוואי" שונות לא רצויות כמו התנהגות שלילית, כאבים ללא הסבר, ירידה כללית בתפקוד (בית הספר, תחום חברתי). העבודה עם הכלבים מאפשרת לבוא במגע עם אותם רגשות בדרך שהיא אינה שיפוטית, דרך המאפשרת פתיחות ושחרור של אותן חסימות
הכלבים כמראה לעולם הפנימי
שפת הגוף שלנו, המנח הפיזי והאנרגיה אותה אנו מפיצים לעולם משפיעה על ההתנהלות שלנו בחיי היום יום. הכלב הוא מראה חזקה של כל אלה ומשקף לנו בזמן אמת את אשר אנו משדרים. היכולת והמודעות שלנו לשלוט על כל אלה מעצימה ומביאה לרווחה גדולה.
עבודה בקבוצות קטנות
עבודה בקבוצות קטנות מאפשרת סביבה בטוחה ואינטימית לעבודה עם ילדים ובני נוער.

קצת על הקייטנה

הקייטנה מתקיימת בקיבוץ גבעת ברנר כך שהילדים ייהנו ממרחבים ירוקים מאוירה כפרית ופסטורלית. מטרת הקייטנה היא להקנות ידע על עולם הכלבים דרך חוויה של כייף ומשחק. בקייטנה הילדים ילמדו אילוף ברמה בסיסית, ספורט כלבני הנקרא אג‘יליטי וכיצד לטפל ולטפח את הכלבים. כמו כן הילדים יקחו חלק בפעילויות מרתקות ומעשירות.

נערך המוסף

עבודה עם בעלי חיים בכלל ועם ההולכים על ארבע בפרט מאפשרת קבלה ונתינה של אהבה ללא תנאי. הכלב משמש אמצעי ליצירת קשר ולשיפור תקשורתי, התנהגותי, רגשי ומוטורי.

פרטים על קייטנת קיץ 2020

הקייטנה מתקיימת בשלושה מחזורים בתאריכים:
מחזור 1 - 26-30/7

מחזור שני - 2-6/8

מחזור שלישי - 9-13/8

וכוללת ארוחת צהריים בחדר האוכל בקיבוץ וכן רחצה בבריכה.

הקייטנה תתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובאישורו וכן  באישור משרד החינוך.

במידה ויש ברשותך כלב ניתן להביאו בתאום או לחלופין אנו נספק כלב לילד למשך הקייטנה.

טלפון לשאלות נוספות:

יהונתן – 052-4417732 אביטל – 052-5955276

מה נלמד הקייטנה?

בראש ובראשונה חשוב לציין כי הלמידה בקייטנה נעשית דרך חוויה של כיף והנאה.תחילה נלמד את הכלבים פקודות בסיסיות כגון:שב,ארצה,להישאר,לבוא אלי וכו'.בהמשך נאמן ונלמד אג'יליטי שהוא למעשה ספורט אתגרי של כלבים:הכלבים ילמדו לקפוץ דרך חישוק,מקפצות,הליכה בסללום,מנהרה ופקודות נוספות.האג'יליטי הינו ספורט מהנה המתבצע תוך שיתוף פעולה בין הכלב לבעליו.כמו כן נעבוד על דרכי יצירת קשר עם הכלבים,עבודה על שימוש בחושי הכלבים,טיפוח הכלבים ועוד...הכישורים האישיים עליהם נעבוד הם:הקניית בטחון עצמי,הבנה ורגישות,העצמה וחוויית הצלחה,התמודדות עם פחדים,יכולות מנהיגות,פתיחות לילדים סגורים ומופנמים,זמן תגובה ויכולות מוטוריות,הנאה ושמחת חיים,יצירת קשר,לקיחת אחריות,פיתוח יכולות קשב וריכוז (ADD,ADHD),סבלנות.

חלק ממטרות העל בקייטנה אותן נרצה להקנות לחניכים

שליטה עצמית, שיפור הביטחון והדימוי העצמי, פיתוח מיומנויות למידה, הצלחה ללא שימוש בכוח פיזי, חויות הצלחה ,קבלה והענקת חום ואהבה והכי חשוב למידה דרך הנאה וחיוך!

מה בתכנית?

שעה א' ב' ג' ד' ה'
8:00-8:30 מבוא לבטיחות התכנסות

 

8:30-9:30 טיול אילופי
9:30-10:00 ארוחת בוקר +האכלת כלבים
10:00-11:00 אילוף בסיסי אילוף בסיסי אג'יליטי אג'יליטי טריקים
11:00-12:00 אילוף בסיסי שפה כלבית גישוש הכרת השימוש בכלבים לעבודה עם אוכלוסיות מיוחדות הכנה לטקס סיום
12:00-13:00 אג'יליטי כלבי טיפול טיפוח הכלב שיעור בנושא גזעים פעילויות שונות
13:00-14:00 ארוחת צהריים
14:00-15:30 רחצה בבריכה חלוקת תעודות+התארגנות לתצוגה ומפגש הורים
15:30-16:00 סיכום יום

לרישום לקיטנות

לרישום לחוגים

אגמון-דוג

שאלות נפוצות

מהו טיפול באמצעות כלבים?
טיפול באמצעות כלבים הינו  כלי אשר בעזרתו ניתן להגיע לליבו של המטופל, בין אם מדובר בעבודה קבוצתית או בעבודה פרטנית. העבודה עם הכלבים מחזקת את הדימוי העצמי והביטחון, ומלמדת להתמודד עם קשיים ופחדים, מקנה יכולת לבנות קשרים חיוביים ליצירת רשת ביטחון רגשית, ומלמדת תהליכי קבלה ונתינה. הכלב משמש כמראה לרגשות שלנו ובכך עוזר לנו להבין את אשר מתחולל בתוכנו כאשר אנו מצויים בסערת רגשות או בלבול. בעזרת הליווי של המטפל יתקיים ויסות חושי ורגשי בחייו של המטופל.
האם אילוף משנה את אופיו של הכלב?
האילוף אינו משנה את אופיו של הכלב אלא מביא לתקשורת יותר נכונה בין הכלב לבעליו. כאשר הכלב מחונך וקשוב לבעליו ההתנהלות בחיי היומיום פשוטה וקלה.
כיצד גידול כלב יתרום לתא המשפחתי?
כיום מחקרים רבים מדברים על התרומה החיובית שיש לגידול כלב בבית החל מבריאות פיזית – פחות מחלות בעיקר אצל ילדים, וכלה בהתפתחות רגשית. נוכחות של כלב בבית מהווה גורם מרגיע המשרה אוירת בטחון על יושביו. ילדים הגדלים עם כלב לומדים לפתח אמפתיה מגיל צעיר, יש להם  מישהו לדאוג לו מלבד עצמם וכך הם גם לומדים אחריות מהי.
האם מומלץ לקחת כלב גזעי או מעורב?
אנחנו באגמון dogs  יודעים ומאמינים כי ישנם מספיק כלבים בעולם שזקוקים לבית חם ובמיוחד כלבים מעורבים. הכלביות במדינת ישראל מלאות עד אפס מקום בכלבים מדהימים שמגיע להם שיאהבו אותם. אז לפני שאתם הולכים לקנות כלב באלפי שקלים זכרו את כל אלו שמחכים להצלה. באגמון dogs  הכלבים כולם הם מעורבים שננטשו או הוצלו מעמותת והם הדוגמא הנפלאה לכלבים ידידותיים ובריאים שיוקירו תודה כל חייהם.

מה מספרים עלינו...

ממליצה בחום על החוגים והקייטנות של יונתן ואביטל. יונתן בעל ידע רב בתחום ויחד עם אביטל עושים עבודה מקסימה עם הילדים והכלבים. מומלץ בחום למי שאוהב כלבים וגם למי שאוהב מרחוק…. גוני חצור
מעולה חובה על כל ילד לחוות חיות וכלבים במיוחד שרית פורמן
מומלץ בחום !! אביטל ויוני (ממש כמו הכלבים) שופעים באהבה ללא תנאי!!! כמובן במקצועיות וידע בנושאי: תקשורת מיטיבה, חינוך, כלבים, ואנושיות עלו והצליחו!! נטע חצור

שליטה עצמית

בני הנוער מתייצבים מול אתגר של שמירה על שליטה עצמית בזמן שהם מלמדים את הכלבים. על הנערים ללמוד לשלוט ברגשות שליליים כמו כעס, תסכול ומתח ולהמירם ברגשות חיוביים על מנת להשיג את המטרה.

שיפור הביטחון והדימוי העצמי

תחושת הסיפוק של הנער לאחר שאילף את הכלב והגיע איתו לרמת אילוף גבוהה והיכולת להראות לסביבה את הצלחתו ולקבל על כך מחמאות, מספקים לנער תחושה של אמון ביכולותיו להגיע להצלחה בכלל.

פיתוח מיומנויות למידה

כלבים ואנשים צעירים לומדים במקרים רבים באופן דומה - על ידי ניסיון ותהייה, אסוציאציות וחיזוקים חיוביים ושליליים המכוונים אל המטרה. הנערים לומדים כיצד מלמדים וכן לומדים ללמד בעצמם.

הצלחה ללא שימוש בכוח פיזי

לימוד העבודה הינו עם דגש על חיזוקים חיוביים,העבודה עם הכלב הינה בצורה נעימה ועדינה וללא שימוש באלימות.כך לומדים הנערים כי ניתן להשיג תוצאות בדרך אסרטיבית ולא אגרסיבית.

חוויות הצלחה

ההצלחה בלימוד הכלב מעודדת את הנערים להמשיך ולהצליח גם עם פקודות נוספות. בנוסף הנערים לומדים שההתמדה משתלמת, גם אם בטווח המיידי יתכנו כישלונות, התמדה תביא לבסוף להצלחה.

קבלה והענקת חום ואהבה

הכלב אינו דורש מהנער דבר, למעט קבלת חום ואהבה. הכלב מעניק לנער אהבה ללא תנאי ותשומת לב בהתאם ליחס שהוא מקבל מהנער. נוצר מצב בו הכלב הוא "ראי" להתנהגות הנער.

אנחנו נשמח להיות חלק מהתהליך והחוויה שלכם

בואו נדבר בטל ונכיר יונתן 052-441-7732 | אביטל 052-5955276
או כתבו לנו אימייל AGMONDOGS@GMAIL.COM

טיפול באמצאות כלבים

נוכחותם של כלבים בחיינו היא בעלת השפעה מרפאה מעצם טבעם. הכלב מטבעו מעניק אהבה ללא תנאי, הוא אינו שופט אותנו ומוכן להיות שם בשבילנו בנאמנות המדהימה שלו.

קרא עוד

אילוף כלבים

באגמון dogs אנו יודעים לתת מענה למגוון קשיים אשר עולים בדרך, החל מגור חדש בבית והקניית הרגלים, גמילה מצרכים, בעיות התנהגות שונות, תוקפנות, חרדה ופחדים.

קרא עוד

חוגים

מטרת החוג היא בראש ובראשנה הנאה וחוויה של כיף ושמחה עם ההולכים על ארבע אולם העבודה עם הכלבים מאפשרת לנו להביא ליידי ביטויי חלקים רבים באישיות שלנו ו

קרא עוד

קייטנות

הקייטנות מאפשרות חוויה של כיף, הנאה, משחק ולמידה חדשה. בקייטנה כל ילד יעבוד עם כלב אישי מתחילתה ועד סופה. נלמד לאלף את הכלבים ונתאמן בספורט האג'יליטי

קרא עוד

פעילויות בבתי ספר

בתי ספר רבים מכירים כיום בחשיבותם של קיום פעילויות השמות דגש על פיתוח כישורים חברתיים ועל היכולת להביע את קשת הרגשות.

קרא עוד
logo3

אילוף וטיפול באמצעות כלבים למידה בדרך של חוויה והנאה. אנו מאמינים כי היכולת שלנו להתפתח טמונה בקשרים משמעותיים והיא זו שבונה את מערכות היחסים לאורך השנים. אנו רואים בכלב כשותף אידאלי להתפתחות זו, מקור לשמחה, תחושת ערך ואחריות.

דברו איתנו

אגמון Dogs חוויות מאלפות עם כלבים

רננים גבעת ברנר | משרד (פקס) - 08-9443275
יונתן 052-4417732 | אביטל 052-5955276
AGMONDOGS@GMAIL.COM