התקשרו אלינו יונתן 052-441-7732 | אביטל 052-5955276

חוגים לאילוף כלבים

» אפשרויות פאנל ניהול מורחבות » רספונסיביות מלאה למובייל » עיצוב יחודי לחנות חדשה » עדכונים שוטפים & תמיכה מלאה

תוסף העורך הויזואלי

» פונקציות ויכולות Drag & Drop » תבניות עיצוב מוכנות מראש » קל לשימוש » רספונסיביות מלאה למובייל

אנחנו מאמינים

הכלב הינו כלי יקר מציאות בטיפול באוכלוסייה הנזקקת, ייחודו של הכלב בכך שהוא בראש ובראשונה, נותן אהבה ומקבלה ללא תנאי. מעצם מהותם מהווים הכלבים מתווכים ייחודיים - אמצעי חי ומגיב המקבל את בני האדם כפי שהם וללא שיפוטיות. הכלבים משמשים אמצעי ליצירת קשר ברבדים שונים תוך שיפור תקשורתי, התנהגותי, רגשי, מוטורי ועוד.

מעבר לחוויה הרגשית במפגש עם הכלבים, היכולת לשלוט בכלב תורמת להעלאת הביטחון העצמי, מהווה מוטיבציה לעשייה, מאפשרת קבלת גבולות והצבתם, פיתוח סובלנות, אמפתיה ועוד.

בעבודה טיפולית ניתן להגיע לתוצאות מפליאות ולהצלחות רבות, גם במטופלים קשים ביותר.
באמצעות פעילות המאפשרת קבלה ונתינת אהבה, מספקת חיזוקים חיוביים וחוויות הצלחה – מתקיימת השלכה התורמת לשיפור הרווחה הנפשית והפיזית של המטופל.

פרטים ליצירת קשר
אנחנו מאמינים
פרטים ליצירת קשר
אגמון Dogs - חוויות מאלפות עם כלבים קיבוץ גבעת ברנר ישראל יונתן 052-441-7732 | אביטל 052-5955276 AGMONDOGS@GMAIL.COM
אנחנו מאמינים
אנחנו יודעים ומאמינים שכאשר הרגשות שלנו לא באים ליידי מתחילות להופיע "תופעות לוואי" שונות לא רצויות כמו התנהגות שלילית, כאבים ללא הסבר, ירידה כללית בתפקוד (בית הספר, תחום חברתי).העבודה עם הכלבים מאפשרת לבוא במגע עם אותם רגשות בדרך שהיא אינה שיפוטית, דרך המאפשרת פתיחות ושחרור של אותן חסימות. שפת הגוף שלנו, המנח הפיזי והאנרגיה אותה אנו מפיצים לעולם משפיעה על ההתנהלות שלנו בחיי היום יום. הכלב הוא מראה חזקה של כל אלה ומשקף לנו בזמן אמת את אשר אנו משדרים. היכולת והמודעות שלנו לשלוט על כל אלה מעצימה ומביאה לרווחה גדולה/

הסיפור שלנו

במהלך עבודתנו עם אוכלוסיות שונות, התפתח ה "אני מאמין שלנו" והניסיון לימד אותנו כי החוויה בעבודה עם כלבים אשר מטבעם מעניקים קשר חם, אוהב וחסר שיפוטיות מביאה לצמיחה, התפתחות ולחוויה שיש בה מן הריפוי.

בסיס העבודה הטיפולית שלנו מצוי באמונה כי הגוף שלנו חי ונושם את הרגשות שקיימים בתוכנו. רגשות אלה משאירים חותם וזיכרון בגופנו בהתאם לעוצמת החוויה ולאופן בשבה היא נחוותה עלינו. הדחקה או הכחשה של אותם רגשות יביאו לביטויים רגשיים ופיזיים כאשר אינם מקבלים מענה מתאים.

נוכחנו לדעת כי הכלב הינו כלי יקר המציאות בטיפול באוכלוסיות שונות וכי ייחודו של הכלב בכך שהוא בראש ובראשונה, נותן אהבה ומקבלה ללא תנאי.
מעצם מהותם מהווים הכלבים מתווכים ייחודיים - אמצעי חי ומגיב המקבל את בני האדם כפי שהם וללא שיפוטיות. הכלבים משמשים אמצעי ליצירת קשר ברבדים שונים תוך שיפור תקשורתי, התנהגותי, רגשי, מוטורי ועוד.
מעבר לחוויה הרגשית במפגש עם הכלבים, היכולת לשלוט בכלב תורמת להעלאת הביטחון העצמי, מהווה מוטיבציה לעשייה, מאפשרת קבלת גבולות והצבתם, מפתחת את הסבלנות והאמפתיה. העבודה הטיפולית בשילוב הכלבים עוזרת לחסימות רגשיות להתפוגג ומכאן קל יותר לצאת לתהליך רגשי, לדבר ולחשוף את הרגשות.

אנו עובדים עם מגוון רחב של אוכלוסיות ברמה הקבוצתית והפרטנית כמו: נוער בסיכון, אוטיזם, פיגור שכלי, שיתוק מוחין, נפגעי נפש ואוכלוסייה נורמטיבית.
הטיפול מאופיין בהתאמתו לאוכלוסייה עמה אנו נפגשים וכן בהתאמת הכלב לאדם. המפתח בקשר הינו סבלנות, התמדה והבנה כי ישנה משמעות לצעדים קטנים כגדולים. כמו כן אנו שמים דגש ביכולת לאפשר לכל אדם את הקצב המתאים והנכון עבורו.
כיום אנו נותנים שרות באמצעותם של  כ -30  כלבים מעורבים שרובם ככולם נזרקו מבתיהם אל הרחוב. הכלבים הוצלו ושוקמו וכיום עוזרים למאות נערים ובוגרים באופן יום יומי.

21430486_169341200291353_2458463313972877822_n
1528A58921111

מי אנחנו

יהונתן אגמון
expert-1

יהונתן אגמון

מאלף ומטפל באמצעות כלבים החל משנת 2004. מאז היותי ילד, האהבה והקשר עם כלבים הייתה נוכחת ומשמעותית בחיי, ותמיד היה לפחות כלב אחד בסביבתי. לאורך השנים בהן התבגרתי, הלכה והתחזקה בי הידיעה כי עבודה עם כלבים ואנשים היא מקור לסיפוק, הנאה ומשמעות עבורי.לאורך השנים התמקצעתי בעבודה טיפולית באמצעות כלבים וכיום זהו הדגש בעבודתי במסגרות השונות.

אביטל אגמון
expert-2

אביטל אגמון

פסיכותרפיסטית ומטפלת באמצעות כלבים. הבסיס שלי מילדות מגיע מחינוך בביה"ס "הפתוח" כך שהגישה בלראות את הילד כישות מתפתחת וההבנה כי תקופת הילדות היא תקופה משמעותית טבועה בגישה שלי. אני מאמינה שכאשר ילד מצליח לבטא את רגשותיו ולקבל מענה מיטיב הוא מקבל בסיס להצלחה עם אתגריים שיבואו בעתיד, הוא מאמין בעצמו וביכולתו.

ג'וני פורנירי
expert-2

ג'וני פורנירי

מאלף ומטפל באמצעות כלבים. מאז ומתמיד כלבים היו שם בשבילי ותמיד הרגשתי שהם עוזרים לי להתמודד עם אתגרי החיים. את עבודת האילוף התחלתי ביחידת הכלבנות בחיל האויר בצה"ל. בהמשך למדתי טיפול באמצעות כלבים מה שאפשר לי להשלים את התמונה בעבודתי עם כלבים ואנשים. אני מוצא סיפוק רב בשילוב בקשר הנוצר בין כלבים לבני אדם ומאמין ביכולת הריפוי של קשר זה.

בכל מגוון השירותים שאנו מעניקים ללקוחתנו טמונה ההבנה כי המצב הרגשי והמנטלי שלנו מהווה השפעה גדולה ומכרעת על אופן התנהגותו של הכלב ומשם אנו יוצאים לדרך. העבודה שלנו מאופיינת בשיתוף פעולה בין הכלב לבעליו, חיזוקים חיוביים, אסרטיביות והעצמה.

טיפול באמצאות כלבים

נוכחותם של כלבים בחיינו היא בעלת השפעה מרפאה מעצם טבעם. הכלב מטבעו מעניק אהבה ללא תנאי, הוא אינו שופט אותנו ומוכן להיות שם בשבילנו בנאמנות המדהימה שלו.

קרא עוד

אילוף כלבים

באגמון dogs אנו יודעים לתת מענה למגוון קשיים אשר עולים בדרך, החל מגור חדש בבית והקניית הרגלים, גמילה מצרכים, בעיות התנהגות שונות, תוקפנות, חרדה ופחדים.

קרא עוד

חוגים

מטרת החוג היא בראש ובראשנה הנאה וחוויה של כיף ושמחה עם ההולכים על ארבע אולם העבודה עם הכלבים מאפשרת לנו להביא ליידי ביטויי חלקים רבים באישיות שלנו ו

קרא עוד

קייטנות

הקייטנות מאפשרות חוויה של כיף, הנאה, משחק ולמידה חדשה. בקייטנה כל ילד יעבוד עם כלב אישי מתחילתה ועד סופה. נלמד לאלף את הכלבים ונתאמן בספורט האג'יליטי

קרא עוד

פעילויות בבתי ספר

בתי ספר רבים מכירים כיום בחשיבותם של קיום פעילויות השמות דגש על פיתוח כישורים חברתיים ועל היכולת להביע את קשת הרגשות.

קרא עוד

אנחנו נשמח להיות חלק מהתהליך והחוויה שלכם

בואו נדבר בטל ונכיר יונתן 052-441-7732 | אביטל 052-5955276
או כתבו לנו אימייל AGMONDOGS@GMAIL.COM

שאלות נפוצות

מהו טיפול באמצעות כלבים?
טיפול באמצעות כלבים הינו  כלי אשר בעזרתו ניתן להגיע לליבו של המטופל, בין אם מדובר בעבודה קבוצתית או בעבודה פרטנית. העבודה עם הכלבים מחזקת את הדימוי העצמי והביטחון, ומלמדת להתמודד עם קשיים ופחדים, מקנה יכולת לבנות קשרים חיוביים ליצירת רשת ביטחון רגשית, ומלמדת תהליכי קבלה ונתינה. הכלב משמש כמראה לרגשות שלנו ובכך עוזר לנו להבין את אשר מתחולל בתוכנו כאשר אנו מצויים בסערת רגשות או בלבול. בעזרת הליווי של המטפל יתקיים ויסות חושי ורגשי בחייו של המטופל.
האם אילוף משנה את אופיו של הכלב?
האילוף אינו משנה את אופיו של הכלב אלא מביא לתקשורת יותר נכונה בין הכלב לבעליו. כאשר הכלב מחונך וקשוב לבעליו ההתנהלות בחיי היומיום פשוטה וקלה.
כיצד גידול כלב יתרום לתא המשפחתי?
כיום מחקרים רבים מדברים על התרומה החיובית שיש לגידול כלב בבית החל מבריאות פיזית – פחות מחלות בעיקר אצל ילדים, וכלה בהתפתחות רגשית. נוכחות של כלב בבית מהווה גורם מרגיע המשרה אוירת בטחון על יושביו. ילדים הגדלים עם כלב לומדים לפתח אמפתיה מגיל צעיר, יש להם  מישהו לדאוג לו מלבד עצמם וכך הם גם לומדים אחריות מהי.
האם מומלץ לקחת כלב גזעי או מעורב?
אנחנו באגמון dogs  יודעים ומאמינים כי ישנם מספיק כלבים בעולם שזקוקים לבית חם ובמיוחד כלבים מעורבים. הכלביות במדינת ישראל מלאות עד אפס מקום בכלבים מדהימים שמגיע להם שיאהבו אותם. אז לפני שאתם הולכים לקנות כלב באלפי שקלים זכרו את כל אלו שמחכים להצלה. באגמון dogs  הכלבים כולם הם מעורבים שננטשו או הוצלו מעמותת והם הדוגמא הנפלאה לכלבים ידידותיים ובריאים שיוקירו תודה כל חייהם.

מה מספרים עלינו...

ממליצה בחום על החוגים והקייטנות של יונתן ואביטל. יונתן בעל ידע רב בתחום ויחד עם אביטל עושים עבודה מקסימה עם הילדים והכלבים. מומלץ בחום למי שאוהב כלבים וגם למי שאוהב מרחוק…. גוני חצור
מעולה חובה על כל ילד לחוות חיות וכלבים במיוחד שרית פורמן
מומלץ בחום !! אביטל ויוני (ממש כמו הכלבים) שופעים באהבה ללא תנאי!!! כמובן במקצועיות וידע בנושאי: תקשורת מיטיבה, חינוך, כלבים, ואנושיות עלו והצליחו!! נטע חצור
logo3

אילוף וטיפול באמצעות כלבים למידה בדרך של חוויה והנאה. אנו מאמינים כי היכולת שלנו להתפתח טמונה בקשרים משמעותיים והיא זו שבונה את מערכות היחסים לאורך השנים. אנו רואים בכלב כשותף אידאלי להתפתחות זו, מקור לשמחה, תחושת ערך ואחריות.

דברו איתנו

אגמון Dogs חוויות מאלפות עם כלבים

רננים גבעת ברנר | משרד (פקס) - 08-9443275
יונתן 052-4417732 | אביטל 052-5955276
AGMONDOGS@GMAIL.COM

השאר תגובה